KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7843226
nr 784 3226
Akvarell
osignerad, "Hammersmith Bridge", 12 x 22
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:11:00
400 kr
450 kr